جلسه کمیته تخصصی اقتصاد، آموزش و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

۱۳ دی ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۸ کد : ۱۵۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۰۰
اراک

دکتر علیرضا نظام آبادی در اولین جلسه کمیته تخصصی اقتصاد، آموزش و بهره وری

دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی خواستار تلاش مجدانه در مسیر بهره وری از توانمندی ها و قابلیت های واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار آنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ،جلسه کمیته تخصصی اقتصاد، آموزش و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با حضور دکتر نظام آبادی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اراک و دبیر هیأت امنای استان مرکزی و کلیه اعضای این کمیته در سالن جلسات حوزه ریاست واحد اراک برگزار شد.

دبیر هیأت امنای استان مرکزی در این جلسه ، با توجه به بخشنامه‌های سه گانه هدایت و ساماندهی و اجرای فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی در تشریح اهمیت آن اظهار داشت: هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی با بهره گیری از تجربیات و راهنمایی ارزشمند جناب آقای دکتر میرزاده، ریاست عالی ومحترم دانشگاه، به عرصه فعالیت های اقتصادی دانش بنیان ورود پیدا کرده است که با نگاه به پتانسیل های فوق العاده دانشگاه آزاد اسلامی می تواند گام های مؤثر و بزرگی در راستای اعتلای بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

دکتر نظام آبادی در این جلسه بر ورود جدی و برنامه ریزی شده واحدها و مراکز دانشگاهی استان مرکزی در این گونه فعالیت ها تأکید نمود و از اعضای این کمیته خواست با ارائه نظرات تخصصی و تجربیات خود در هدایت و ساماندهی و اجرای فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری واحدهای استان اثرگذار باشند.

در ادامه جلسه دکتر پیرانی معاون آموزشی واحد اراک و رییس کمیته تخصصی اقتصاد، آموزش و بهره وری استان مرکزی در سخنان خود تیزبینی و اقدام براساس مطالعات قبلی و بهره گیری از تجربیات در این زمینه را بسیار مؤثر دانست و با اشاره به صنعتی بودن استان اظهار امیدواری نمود که بتوان با امکان سنجی در نوع فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری هر یک از واحدها و مراکز دانشگاهی و مطابقت آن با ویژگی های صنعتی و اقتصادی استان، عملکرد مثبتی از این کمیته انعکاس دهیم.

در ادامه جلسه نیز هر یک از اعضا نقطه نظرات و راهکارهای خود را تشریح نمودند.

(اعضای کمیته اقتصاد، آموزش و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی عبارتند از: دکتر ذبیح پیرانی، دکتر مجید زنجیردار، دکتر عباسعلی حیدری، دکتر هادی طبسی، دکتر مهدی چنگیزی، دکتر حسین حاجیان، دکتر محمدرضا برزگر)