اداره کل روابط عمومی دانشگاه

تجلیل از تیم های پهپاد دانشگاه آزاد اسلامی اراک

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۸ کد : ۱۸۲۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۳۰

به نقل از اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، مراسم تجلیل از تیم های برتر در هفتمین مسابقات ملی هوا فضا  با حضور 266تیم از دانشگاه ها و مراکز برتر 21 استان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، ازسه تیم پهپاد دانشگاه آزاد اسلامی اراک  تجلیل شد .

 در بزرگترین رقابت های هوافضا کشورکه در اسفند ماه 95 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و نتایج نهایی مسابقات در اوایل خرداد ماه 96 بعد از چندین مرحله داوری اعلام گردید. که رتبه اول ، پنجم و تیم شایسته تقدیر بزرگترین رقابت های هوافضا کشور در دانشگاه صنعتی شریف به تیم های پهباد دانشگاه آزاد اسلامی اراک رسید .

همایون عرب سرپرست تیم های اعزامی به مسابقات علاوه بر تقدیر از زحمات دکتر حیدری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک به آنا گفت : «دانشگاه در سالیان اخیر فضای مطلوب و امکانات مورد نیاز را برای پژوهشگران فراهم کرده و اینجانب از استاد راهنمای تیم که علاوه بر حمایت های همه جانبه از اعضای تیم ، با تجربیات علمی خود نیز در خصوص ایجاد ایده های نو علمی و کاربردی در زمینه طراحی بدنه های هواپیماهای بدون سرنشین این تیم را پشتیبانی کرده تشکر می کنم.»

وی با قدردانی از حمایت های بی دریغ مسئولان دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک و دکتر نظام آبادی به عنوان استاد راهنما خاطرنشان کرد: «سید سعید کشوری طباطبایی، محمود پرواز، امین دلشادی، ایمان جهاندیده ، مهدی ضابطی و سید جلال مظلومی اعضای تنها تیم‌های اعزامی استان مرکزی به این دوره از مسابقات بودند که همگی جزو تیم های اعزامی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک هستند و زحمات فراوانی را در راستای کسب این موفقیت ها متحمل شدند. »

عرب  در پایان با بیان اینکه این تکنولوژی جدید می‌تواند بسیاری از نیازهای صنایع خصوصا نهاد های نظامی را بر طرف کند ،افزود:« امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولان خارج از دانشگاه در خصوص صدور مجوزهای پروازی  و همچنین حمایت‌های مادی و معنوی بتوانیم گام های  مثبتی در راستای پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی برداریم. »