برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۹ کد : ۲۲۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۲۱
اراک
برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک

به گزارش خبرنگار آنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، آیین تکریم و معارفه حوزه مدیرکل دانشجویی واحد اراک با حضور دکتر علیرضا نظام آبادی سرپرست واحد اراک ودبیر هیأت امنای استان مرکزی ، حجت الاسلام و المسلمین ایوب سلحشورنیا نماینده ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مرکزی واعضای هیأت رییسه واحد اراک در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد.

بنا براین گزارش، در این مراسم، دکتر علیرضا نظام آبادی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دبیر هیأت امنای استان مرکزی ضمن تسلیت ایام فاطمیه به جامعه دانشگاهی اظهار داشت : بنا بر آموزه های دینی، فرهنگ و سنت تشکر ازکسانی که در پست های اجرایی زحمت کشیده اند، بسیار پسندیده است بنابراین وظیفه خود می دانیم از شخصی که دارای مسؤولیت بوده، تشکر و قدردانی نماییم تا هم به وظیفه دینی واخلاقی عمل نماییم و هم موجبات دلگرمی کسانی که قبول مسؤولیت می کنند را فراهم کنیم.

سرپرست واحد اراک ضمن تشکر از تلاش ها وزحمات نصراله زندی ، در سمت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک برای وی در انجام سایر وظایف محوله آرزوی توفیق نمودند وافزودند: همکارانی که در عرصه های مختلف مدیریتی تکریم می شوند دارای تجربیات ارزنده ای هستند و سرمایه های دانشگاه به شمار می آیند و از سوابق و تجربیات آن ها در بخش های دیگر دانشگاه استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مهندس غلامرضا هاشمی با تجربه و دارای سوابق مدیریتی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اراک هستند،گفت : امید است در سایه توفیقات الهی و با تعامل، هم‌فکری و همکاری صمیمانه با مجموعه همکاران آن حوزه در راستای ارتقای فعالیت‌های امور دانشجویی و خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز در جهت تحقق اهداف متعالی دانشگاه موفق و مؤید باشند.

دبیر هیأت امنای استان مرکزی درخصوص حل مشکلات دانشجویان گفت: نگاه ما به دانشجویان باید نگاه پدرانه ومسوولانه باشد و با توجه به ارائه خدمات ویژه حوزه دانشجویی این حوزه از اهمیت وحساسیت های بالایی برخوردار است و انتظار می رود ضمن رعایت بخشنامه ها و لحاظ کردن کیفیت، دقت و سرعت در امور، با بازنگری و رصد دقیق مسائل دانشجویی بستر سازی لازم را برای کسب رضایتمندی بیش از گذشته فراهم کنند.

درادامه جلسه زندی مدیرکل اموردانشجویی ضمن تشکرازحمایت ریاست واحد واعضای هیأت رییسه دانشگاه گفت: متأسفانه بنابرمشکلات شخصی که به ریاست محترم دانشگاه نیزتوضیحات لازم را داده ام امکان حضوروادامه همکاری در واحد اراک برایم مقدورنبود ،لذا تقاضای یکسال مرخصی جهت رفع مشکلاتم را داشته ام.

شایان ذکر است در پایان این آیین از زحمات نصراله زندی تجلیل شد و مهندس غلامرضا هاشمی به عنوان مدیرکل امور دانشجویی واحداراک معرفی شد.