اداره کل روابط عمومی دانشگاه

مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برگزارشد

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۱ کد : ۲۵۵۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸۱۳

به گزارش خبرنگار آنا به نقل از اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک آزمون مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات بخش کتبی قرآن و عترت ویژه استادان و دانشجویان در واحد اراک برگزار شد.

 پیمان عین القضاتی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک  در حاشیه این آزمون گفت: «مرحله نهایی بخش کتبی بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت با حضور 48 نفر از استادان و دانشجویان منتخب جهت راه یابی به سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت در دانشکده علوم پزشکی واحد اراک برگزار شد. »

 عین القضاتی اظهارکرد:« در این مرحله از مسابقات دانشجویان در 8 رشته آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با صحیفه سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام و دعا خوانی و همچنین استادان در 3 رشته آشنایی با تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و آشنایی با سیره معصومین(ع) با هم به رقابت قرآنی پرداختند. »

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد اراک گفت:«نفرات برتر هر رشته در سطح استان مرکزی به سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت که در آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد اعزام می شوند.»