روابط عمومی دانشگاه

اکبری: دانشگاه آزاد اراک دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهد

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۲ کد : ۲۷۶۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۷۱
دانشگاه آزاد اسلامی اراک در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، ابوالفضل اکبری مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک از حضور و معرفی دستاوردهای ۳۴ ساله این واحد دانشگاهی در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهر اراک خبر داد.

اکبری در جمع خبرنگاران با بیان فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: معرفی اقدامات و تبیین دستاوردهای هر دستگاهی در طول ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از نمونه‌های بارز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی درحوزه آموزش عالی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با داشتن زیرساخت‌های لازم و امکانات آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، آزمایشگاهی، ورزشی و رفاهی و استفاده از استادان مجرب و متعهد و ایجاد فرصت برای ورود علاقمندان به دوره های آموزش عالی به‌ویژه جوانان نقش بسیار مهمی در توسعه کمی و کیفی مراکز آموزش عالی کشور ایفا کرده است.

اکبری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک همچون سایر دستگاه‌های اجرای استان قصد حضور پررنگ و مؤثر در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۰۰ نهاد و دستگاه اجرایی استان از ۱۲ الی ۱۷ بهمن‌ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر اراک برگزار خواهد شد، که دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در قالب غرفه‌هایی فعالیت‌ها و دستاوردهای ۳۴ ساله خود را در تمامی حوزه به شهروندان معرفی و ارائه خواهد کرد.

اکبری در پایان بیان کرد: غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برنامه‌های متنوعی را در طول برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته که حضور مستمر مسئولان و معاونان دانشگاه و پاسخگویی به سؤالات بازدیدکنندگان، ارائه خدمات تست غربالگری توسط معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اراک و مشاوره‌های تحصیلی و خانوادگی به‌صورت رایگان با همکاری مرکز مشاوره این واحد دانشگاهی به بازدیدکنندگان از جمله این برنامه‌ها است.