روابط عمومی دانشگاه

حیدری در گفتگو با آنا: دومین مدرسه عالی مهارتی حقوق راه‌اندازی می‌شود

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۰ کد : ۲۷۷۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱۹
دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از راه‌اندازی دومین مدرسه عالی مهارتی حقوق خبر داد.

عباسعلی حیدری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در اراک از راه‌اندازی دومین مدرسه عالی مهارتی در دانشگاه آزاد اسلامی اراک خبر داد و گفت: ساختمانی به مساحت بیش از ۴ هزار متر مربع در مجتمع قائم مقام فراهانی و در بهترین منطقه شهر اراک به این مدرسه اختصاص یافته است.

وی، دائربودن مقاطع کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد در گرایش‌های سه‌گانه حقوق عمومی، حقوق خصوصی و حقوق جزا و جرم‌شناسی و دکتری تخصصی حقوق خصوصی با بیش از هزار دانشجو را از ظرفیت‌های این دانشگاه برای راه‌اندازی مدرسه عالی حقوق برشمرد.

 حیدری ادامه داد: علاوه بر ۱۵ عضو هیئت علمی تمام وقت در واحد اراک، بسیاری از وکلا و قضات دادگستری استان مرکزی و اراک از دانش‌آموختگان واحد دانشگاهی اراک هستند و همین امر بستر بسیار مناسبی را برای راه‌اندازی این مدرسه ایجاد کرده است.

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد که مراحل اخذ مجوزهای قانونی راه‌اندازی مدرسه عالی حقوق در دست اقدام است.

به گزارش  آنا،‌ نخستین مدرسه عالی مهارتی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته با حضور دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، جواد علمایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی و نمایندگانی از قوه قضائیه افتتاح شد.