روابط عمومی دانشگاه

حیدری با آنا مطرح کرد؛ فرصت دانش‌بنیانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با راه‌اندازی سراهای نوآوری

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰ کد : ۳۰۸۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از راه‌اندازی سراهای نوآوری، مراکز رشد و شتاب‌دهی در این دانشگاه خبر داد و گفت: قصد داریم این سراها را به فرصت دانش‌بنیان تبدیل کنیم.

عباسعلی حیدری در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره جزئیات شانزدهمین جلسه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: تصویب بودجه مالی آینده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تصویب هیئت‌امنای سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مراحل عملیاتی‌سازی این بودجه آغاز شود.

۲ سرپرست رئیس شدند

وی، تبدیل حکم سرپرستی علی اسکندری در واحد تفرش و احسان ساده در واحد زرندیه به رئیس را از دیگر مصوبات جلسه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اعلام و اضافه کرد: برخی واحدهای دانشگاهی تبدیل به احسن اموال مازاد در دانشگاه خود را داشتند که در این جلسه مورد تصویب قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: اولویت اصلی ما بر فروش اموال مازاد نیست؛ بلکه تبدیل به احسن‌ آنهاست و در این راستا قصد داریم در اقدام نخست آزمایشگاه مرکزی را با مشارکت واحدهای دانشگاهی استان راه‌اندازی کنیم.

حیدری از راه‌اندازی سراهای نوآوری، مراکز رشد و شتاب‌دهی در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی خبر داد و افزود: قصد داریم این سراها را به فرصت دانش‌بنیان تبدیل کنیم تا تولیدات خالص ملی مورد نیاز در آن انجام شود.

وی در توضیح بیشتر این موضوع گفت: مراکزی نیز در زیرمجموعه این سراها فعالیت می‌کنند و وظایف اصلی این مراکز نیز حرکت در مسیر پیشرفت دانش‌بنیان است.