روابط عمومی دانشگاه

جام دهه فجر، یادواره شهید سلیمانی؛ تیم‌های فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی فارس و آذربایجان‌غربی فینالیست شدند

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۴۹۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۲
تیم‌های فارس و آذربایجان‌غربی با عبور از حریفان خود به فینال رقابت‌های سراسری دسته یک فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی جام فجر، یادواره شهید سلیمانی راه یافتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، رقابت‌های فوتسال دسته یک دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی جام فجر و یادواره شهید سلیمانی در استان مرکزی به میزبانی واحد اراک در حال برگزاری است و امروز در دیدار نیمه‌نهایی تیم‌های فارس و آذربایجان‌غربی از سد حریفان خود عبور کردند و فینالیست شدند.

در بازی نخست تیم‌های فارس و چهارمحال‌و‌بختیاری در وقت قانونی به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند؛ اما در ضربات پنالتی این تیم فارس بود که با نتیجه ۶ بر ۵ حریف خود را مغلوب کرد و راهی فینال شد.

در دیگر دیدار آذربایجان‌غربی با نتیجه ۴ بر یک مرکزی را برد و حریف فارس در فینال لقب گرفت.

به این ترتیب چهارمحال‌وبختیاری و مرکزی به بازی رده‌بندی راه یافتند و فارس و آذربایجان‌غربی نیز دیدار فینال را برگزار خواهند کرد.

قضاوت این دو دیدار برعهده منوچهر نظری داور بین‌المللی فوتسال کشورمان بود.

به گزارش آنا، بازی رده‌بندی و فینال ساعت ۲۰ و ۲۱ امشب برگزار می‌شود.

مسابقات سراسری دسته یک فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی جام دهه فجر و یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از روز گذشته در سالن ورزشی چندمنظوره پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با شرکت ۱۴ تیم از استان‌های چهارمحال و بختیاری، قزوین، مازندران، مرکزی، قم، هرمزگان، آذربایجان‌شرقی، زنجان، البرز، آذربایجان‌غربی، کرمان، فارس، خراسان‌شمالی و تهران و حضور ۱۶۸ ورزشکار در حال برگزاری است.