روابط عمومی دانشگاه

تیم فارس قهرمان مسابقات فوتسال دسته یک دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۳۴۹۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۸
مسابقات فوتسال دسته یک دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی جام دهه فجر گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، شب گذشته مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال سراسری دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی (دسته یک) جام دهه فجر و گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

مسابقات فوتسال سراسری دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی جام دهه فجر و گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عصر روز گذشته به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با قهرمانی تیم فارس به پایان رسید.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک، حجت‌الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، محمد رجائیان شهردار شهر مهاجران و برخی از معاونان، استادان و مدیران دانشگاه در سالن ورزشی پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد.

روز پایانی این مسابقات، تیم‌های فارس و آذربایجان غربی در فینال رو در روی هم قرار گرفتند و در وقت قانونی ۲-۲ مساوی شدند و در نهایت تیم فارس در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر۳ آذربایجان غربی را شکست داد و به  قهرمان مسابقات فوتسال دانشجویی دسته یک دانشگاه آزاد اسلامی دست یافت و تیم آذربایجان غربی نایب قهرمان شد.

 بازی رده‌بندی نیز بین تیم‌های استان مرکزی و چهار محال و بختیاری برگزار شد که در پایان تیم مرکزی با نتیجه ۴ بر۳ تیم چهار محال و بختیاری را از پیش رو برداشت و مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

تیم  آذربایجان غربی کاپ اخلاق مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را نیز از آن خود کرد. در پایان کاپ قهرمانی و مدال‌ها به تیم‌ها اهدا شد.