بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس

۱۸ تیر ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۸ کد : ۳۵۰ رویداد های مهم
تعداد بازدید:۷۹۸
روابط عمومی

امروز بیش از هر زمانی صدای مظلومیت مسجدالاقصی به گوش می‌رسد

 

دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر و اعلام کرد: امروز بیش از هر زمانی صدای مظلومیت مسجدالاقصی از گلوی مسلمانان مظلوم فلسطین به گوش می رسد.

به گزارش خبرنگار آنا، متن کامل بیانیه بدین شرح است:جهان اسلام بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس) که با ابتکار خلاقانه و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) برای حل مسئله فلسطین و زنده نگه داشتن عشق به مسجدالاقصی همراه شد، حضوری حماسی و مشارکتی فعال و فراگیر خواهند داشت.

قدس، سرزمین و موطن میلیون ها مسلمان و قبله اول مسلمین جهان است، سرزمین مجاهدان مخلص و دربندی است که بیش از 6 دهه این سرزمین شریف و بزرگ جهان اسلام توسط معدود جماعتی غاصب و غارتگر با حمایت نظام سلطه به زنجیر کشیده شده است.

امروز بیش از هر زمانی صدای مظلومیت مسجدالاقصی از گلوی مسلمانان مظلوم فلسطین به گوش می رسد. متاسفانه ضعف و کوتاهی دولت های اسلامی به ویژه سرسپردگی برخی دولت های منطقه باعث شده تا علیرغم وجود بسیاری از منابع معنوی و مالی نتوانند ریشه این جرثومه فساد را بخشکانند. بدیهی است این امر محقق نمی شود مگر اینکه تمام دولت های اسلامی با عزم راسخ انتفاضه مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین را یاری و آنها را مساعدت همه جانبه کنند.

حوادث تلخ و شرارت های دنیای استکبار و صهیونیزم در خاورمیانه و کشورهای مسلمان سوریه، عراق، بحرین، یمن و سایر نقاط جهان و کشتار بی رحمانه کودکان، زنان، پیران و اقدامات ضد بشری جماعتی نادان و پریشان حال به نام « داعش » آیینه ای برای تماشای چهره واقعی استکبار و استعمار قدیم و جدید در جهان است.

جامعه دانشگاهی ایران، به خصوص مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به عنوان طلیعه داران قشر آگاه، استعمارستیز و عدالتخواه، همگام با سایر اقشار مردم در استان مرکزی در راهپیمایی بزرگ و با شکوه روز قدس شرکت کرده و با ابراز خشم و نفرت خود از جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان و زنان با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب از مبارزات حق طلبانه مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.

باشد تا در سایه الطاف بی دریغ پروردگار، دعای خیر حضرت بقیه الله (عج) و رهنمودها و رهبری مقام عظمای ولایت روزی فرا رسد که ریشه ظلم و بیداد این دشمنان بشریت در تمامی دنیا خشکانیده شود و بزودی شاهد برپایی حکومت جهانی عدل الهی باشیم.ان شاالله…

ریاست، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی