روابط عمومی

با حضور در مناطق محروم شهرستان خنداب؛ مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به دانشجویان جهادی پیوستند + تصاویر

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۰ کد : ۳۶۸۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۵۲

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اراک، حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به‌همراه برخی از معاونان و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه با مشارکت در پاک‌سازی  و لایروبی مسیر آب قنوات روستای آدشته با دانشجویان حاضر در اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک در بخش قره‌چای شهرستان خنداب دیدار و گفتگو کردند.

کلانتری در حاشیه بازدید از اردوی جهادی بسیج دانشجویی با قدردانی از تلاش دانشجویان اظهار کرد: روحیه جهادگری، ایثار و تلاش در دانشجویان بسیجی ستودنی است و برگزاری چنین اردوهایی می‌تواند علاوه بر حل مشکلات مناطق محروم زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی را فراهم کند.

وی با بیان اینکه اردوی جهادی به‌همت بسیج دانشجویی حوزه امام‌هادی(ع) با‌ حضور بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان خواهر و برادر به‌مدت هفت روز در روستا‌های آددشته، نوده، درمن، نعمتیه و سوزان از بخش قره‌چای شهرستان خنداب در حال برگزاری است، اظهار کرد: هدف از برگزاری این اردو ارائه خدمات در بخش‌های فرهنگی، آموزشی، درمانی، عمرانی و خدمت رسانی در سایر بخش‌هاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اردوهای جهادی را بسیار ارزشمند و انسان‌دوستانه توصیف و از تلاش برگزارکنندگان این اردوی جهادی قدردانی کرد.