روابط عمومی

با حضور مسئولان؛ سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی فراهان معرفی شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۰ کد : ۳۷۱۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۳
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان در مراسمی با حضور دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان حسین کلانتری دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با اهدای احکامی از طرف دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های مجید حق وردی قدردانی و سیدپوریا میربزرگی را به‌عنوان سرپرست جدید این واحد دانشگاهی معرفی کرد.

جهش تولید با اعتماد به جوانان شکل می‌گیرد

حسین کلانتری در این مراسم با عرض تبریک ایام مبارک ماه ذی‌الحجه  و سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور اظهار کرد: اگر می‌خواهیم جهش تولیدی که مدنظر مقام معظم رهبری است در جامعه شکل گیرد باید به جوان‌ها اعتماد کرده و سعی کنیم افرادی که برای تصدی مسئولیت‌ها معرفی می‌شوند از نیروهای جوان، انقلابی و با انگیزه باشند.

وی افزود: از مسئولان شهرستان درخواست می‌کنیم که با سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان که از نیروهای جوان و با انگیزه بوده، همکاری کنند و حمایت‌های لازم را از وی داشته باشند؛ چراکه هر جا به جوانان و به‌ویژه جوانان بسیجی اعتماد شده جواب اعتمادمان را گرفته‌ایم و امیدواریم سرپرست جدید نیز تلاش و جدیت خود را به‌کارگیرد تا این واحد دانشگاهی به اهداف تعیین‌شده دست پیدا کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: مباحث آموزشی، پژوهشی، اقتصادی و درآمدزایی از اهمیت بسیار بالایی در دانشگاه برخوردار است؛ اما اگر اخلاق، معنویت، عدالت و سعادت انسان‌ها نباشد، ثمری ندارد پس امور فرهنگی و معنوی در رأس امور دانشگاه است و باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

کلانتری از سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان خواست با همکاری و همدلی کارکنان و اعضای هیئت علمی برای بهبود وضعیت دانشگاه تلاش کند و در این راه از همه ظرفیت‌های موجود در این واحد دانشگاهی استفاده کرده تا مشکلات به حداقل برسد.

لزوم تلاش واحدهای دانشگاهی برای خودگران شدن

وی بابیان اینکه در استان مرکزی ۴۷۷ آزمایشگاه و کارگاه داریم و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود، عنوان کرد: از مسئولان شهرستان فراهان درخواست داریم با توجه به امکانات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه همکاری و تعامل داشته باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه طبق بخشنامه سازمان مرکزی از شهریورماه دانشگاه باید خودگردان شود، اضافه کرد: واحدهای دانشگاهی استان باید متعهد شوند که برای  تحقق این موضوع تلاش می‌کنند.

مجید حق‌وردی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان نیز با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی از همدلی و تلاش کارکنان و اعضای هیئت علمی و تعامل مسئولان شهرستان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان قدردانی کرد.

سیدپوریا  میربزرگی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان نیز گفت: من و همکاران، اعم از کارکنان و اعضای هیئت علمی متعهد می‌شویم نهایت تلاش خود را برای کار و تلاش مضاعف در راستای دستیابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی به‌کار بندیم.