روابط عمومی

با حضور مسئولان دانشگاهی؛ سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی کمیجان معرفی شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰ کد : ۳۷۲۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۵۱
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان با حضور دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و مسئولان دانشگاهی معرفی شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی اراک ، آیین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان با حضور حسین کلانتری دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، اعضای هیئت‌رئیسه و جمعی از استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی کمیجان برگزار شد.

در این جلسه از تلاش‌های محمد باقری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان قدردانی و سید پوریا میربزرگی با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در این مراسم گفت: امام خمینی(ره) در مورد دانشگاه فرمودند که دانشگاه مبدأ همه تحولات است و هر تحول اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که در جامعه و منطقه‌ای رخ می‌دهد ناشی از تحولات دانشگاه است؛ بنابراین ما باید تغییرات و تحولات در دانشگاه را بسیار جدی بگیریم.

کلانتری با بیان اینکه پیشرفت علم، اندیشه سیاسی و عمق اندیشه دینی و بحث معنویت، اخلاق، تقوا و عدالت در سطح دانشگاه از انتظارات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: باید فعالیت‌های اقتصادی و فناوری، نوآوری، پژوهشی و آموزشی در مراحل بعد از اخلاق و معنویت و مسائل فرهنگی قرار ‌گیرد.

دانشگاه‌ها از شهریور باید خودگردان شوند

وی از سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی کمیجان خواست تا با همکاری و همدلی کارکنان و اعضای هیئت علمی درباره کسب درآمد غیرشهریه‌ای و جذب دانشجو تلاش کنند و با توجه به ظرفیت و مزیت منطقه پیگیر ایجاد سرای نوآوری فرش ساروق و کمیجان باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه طبق بخشنامه سازمان مرکزی از شهریور واحدهای دانشگاهی باید خودگردان شوند، مطرح کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید متعهد شوند که نسبت به تحقق این موضوع تلاش کنند.

محمد باقری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان نیز با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در یک سال گذشته از همدلی، تلاش کارکنان، اعضای هیئت علمی و تعامل مسئولان شهرستان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان قدردانی کرد.

سید پوریا میربزرگی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی کمیجان نیز با قدردانی از اعتماد مسئولان گفت: تلاش خود را برای بهبود وضعیت کنونی دانشگاه به کار می‌گیریم و در این راه از ظرفیت‌های موجود در واحد کمیجان استفاده کنیم تا مشکلات به حداقل برسد.

مجید حق‌وردی سرپرست دبیرخانه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، سعید فائض‌پور فرماندار شهرستان کمیجان، رشید اکبری فرمانده سپاه کمیجان، رضا کاظمی‌نژاد معاون شهردار، حسین احمدی از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کمیجان، علی کمیجانی رئیس بسیج اساتید و کارکنان کمیجان در این جلسه حضور داشتند.