روابط عمومی

توسط دانشجویان و استادان واحد اراک صورت گرفت؛ افتخار‌آفرینی در بیست و پنجمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰ کد : ۳۷۷۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۹۲

 

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی اراک‌ ، به‌همت کانون قرآن و عترت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی بیست‌و‌پنجمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم در مرحله استانی به‌میزبانی واحد اراک به‌صورت مجازی با حضور داوران قرآن کریم در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۵۰ نفر از استادان، دانشجویان و کارکنان واحدهای استان مرکزی که از منتخبان مرحله واحدی بودند در این دوره از مسابقات در چهار رشته قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ و اذان  با یکدیگر به‌رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک به شرح ذیل حائز رتبه شدند و مقرر شد نفرات اول هر بخش بر اساس آیین‌نامه مسابقات به مرحله کشوری راه یابند.

در بخش دانشجویان فرزانه اسدی در ترتیل قرآن کریم نفر اول، مهدی علم‌خواه در تحقیق قرآن کریم نفر اول، محمود بابایی‌ در حفظ کل نفر اول، فاطمه راهزانی در  حفظ پنج جزء نفر اول، زهرا کریمی در حفظ ۱۰ جزء نفر اول شدند.

بر اساس این خبر در بخش استادان، احمد فرخی در ترتیل قرآن کریم نفر اول، علی شیخی مهر‌آبادی در رشته تحقیق قرآن کریم نفر اول و سیده زهرا حبیبی در  حفظ پنج جزء نفر اول این رقابت‌ها شدند