روابط عمومی

پیام نوروزی رییس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی

۰۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۰:۰۹ کد : ۴۰۶۱ اخبار دانشگاه رویداد های مهم
تعداد بازدید:۳۱۰

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی ، دکتر حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک با صدور پیامی، فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید را به همه هم میهنان عزیز به ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تبریک گفت . 

متن پیام رییس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

باسلام واحترام تقارن سال ۱۴۰۰ شمسی ونوروز باستانی با ایام و اعیاد مبارک شعبانیه را به همه هم میهنان عزیز و تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک ، اعم از اعضای محترم هیات علمی، کارکنان صدیق و خدوم، دانشجویان عزیز و معلمان زحمتکش و دانش آموزان گرامی مجموعه سمای استان مرکزی صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم . فصل بهار، دگرگونی و تجدید زندگی طبیعت، نشانه‌ای از تجلی اراده و عظمت پروردگار متعال است و نوروز فرصت مغتنمی فراهم می آورد تا دلهایمان را همانند این طراوت و تازگی طبیعت، به عطوفت و مهربانی آراسته و از غبارها بزداییم و چه زیباست که در آغاز سال جدید همواره از خداوند متعال بخواهیم ما را به سمت احسن الحال هدایت کند .

دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی به ‌عنوان یک مجموعه تاثیرگذار همواره در استان نقش آفرینی کرده است و این را مرهون زحمات همه عزیزانی می دانیم که در این مجموعه تلاش کرده اند . امید است در سال جدید با یاری خداوند تبارک و تعالی، زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)، با همت، تلاش و ایثار شما اساتید و کارمندان عزیز بتوانیم شرایط توسعه، رشد و بالندگی این دانشگاه را به بهترین نحو ممکن فراهم آوریم و در سال ۱۴۰۰، عالمانه اندیشیدن و جهادی عمل کردن را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم . از خداوند منان ایامی سرشار از سلامتی، عزت و سعادت را برای جامعه دانشگاهی استان آرزومندم و سالی مملو از افتخار و توفیقات درخشان را برای میهن عزیز اسلامی مسالت می‌نمایم .

حسین کلانتری دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک