روابط عمومی

بودجه پیش‌بینی شده ۱۴۰۰ واحد خمین چقدر است؟/ لزوم روند تحقق بودجه و رفع موانع

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۸ کد : ۴۲۵۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۰

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: بودجه پیش‌بینی شده واحد خمین برای سال جاری ۲۳ و نیم میلیارد تومان بوده که ۱۸ میلیارد تومان آن شهریه‌ای و ۵ و نیم میلیارد تومان غیرشهریه‌ای است.

بودجه پیش‌بینی شده ۱۴۰۰ واحد خمین چقدر است؟/ لزوم روند تحقق بودجه و رفع موانع

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از خمین، نشست تشریح بودجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین به‌منظور بررسی مشکلات و مانع‌زدایی از تحقق بودجه مصوب ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، مجید حق‌وردی رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، برخی از معاونان و مدیران واحد اراک، حسین خسروی رئیس و اعضای هیئت رئیسه و مدیران حوزه‌های مختلف در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در ابتدای ورود به واحد خمین با حضور در آرامگاه شهدای جاویدالاثر و قرائت فاتحه به شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

کلانتری در نشست تشریح بودجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین بر لزوم روند تحقق بودجه و رفع موانع تأکید و اظهار کرد: واحد خمین در زمینه تحقق بودجه سال گذشته موفق بوده و باید در سال جاری مناسب‌تر عمل کند.

بودجه پیش‌بینی شده ۱۴۰۰ واحد خمین چقدر است؟/ لزوم روند تحقق بودجه و رفع موانع

وی با بیان اینکه در راستای تحقق بودجه سال ۱۴۰۰ -۱۴۰۱، جلسات، ارائه گزارش و برنامه‌های عملیاتی در همه حوزه‌ها برگزار خواهد شد، متذکر شد: بررسی مشکلات و رفع موانع با تلاش و پیگیری مدیران و کارکنان دانشگاه برای تحقق بودجه مصوب الزامی است.

بودجه پیش‌بینی شده واحد خمین در سال ۱۴۰۰

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی یادآور شد: بودجه پیش‌بینی شده واحد خمین برای سال جاری ۲۳ و نیم میلیارد تومان بوده که ۱۸ میلیارد تومان آن شهریه‌ای و ۵ و نیم میلیارد تومان غیرشهریه‌ای است.

کلانتری تشریح کرد: هزینه‌های پیش‌بینی شده در واحد خمین ۲۳ میلیارد تومان بوده که رقم بالایی است و باید در راستای کاهش هزینه‌ها تلاش کنیم.

وی متذکر شد: ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین بسیار بالاست که تاکنون بلااستفاده مانده و در حوزه کشاورزی، خدمات فناوری و نوآوری، ظرفیت اعضای هیئت علمی، مشارکت در طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی، ارتباط بیشتر با دستگاه‌های اجرایی و مردم، ارتباط با خیّرین، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت تخصصی، امکانات و ظرفیت‌های ورزشی، سلف سرویس و ... است.