رؤسای دانشکدهای کشاورزی ومدیریت واحد اراک معرفی شدند

۲۱ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۵۰ کد : ۴۷۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۸۸
روابط عمومی
رؤسای دانشکدهای کشاورزی ومدیریت واحد اراک معرفی شدند

 

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، درجلسه هیأت رییسه واحد اراک آیین تکریم و معارفه رؤسای دانشکده های کشاورزی ومدیریت با حضور دکترعلیرضا نظام آبادی دبیرهیأت امنا ورییس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی،اعضای هیأت رییسه واحد و جمعی از مدیران در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاداسلامی اراک برگزار شد.

بنا بر این گزارش در این جلسه دکتر نظام آبادی رییس واحد اراک ،لحاظ کردن دقت ، سرعت وکیفیت در امورآموزشی وپژوهشی دانشجویان ، رعایت سرفصل ها و نظارت براجرای دقیق بخشنامه ها همچنین نگاه پدرانه به دانشجویان،اخلاق مداری، اخلاق محوری، قانونمداری،دلسوزی و رعایت مقررات وقوانین دانشگاه ، احترام به شخصیت افراد و حفظ جایگاه آن ها، حضور به موقع در دانشکده ها،پاسخگو بودن به نیاز های منطقی دانشجویان، تکریم ارباب رجوع ،توزیع عادلانه پایان نامه ها و صرفه جویی منطقی در هزینه ها را از رؤسای دانشکده ها خواستار شدند.

دبیر هیأت امنای استان مرکزی اظهار کرد: دکتر وفایی و دکترحاجی به عنوان رؤسای دانشکده های کشاورزی و مدیریت از اعضای هیأت علمی این دانشگاه هستند و با وضعیت این دانشکده ها آشنایی کامل دارند وبا توجه به سوابق اجرایی ، آموزشی وپژوهشی که دارند انتظار می رود با به کار گیری تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها و بهره مندی از نقطه نظرات و پیشنهادهای اعضای هیأت علمی و کارکنان ،گام های مؤثری در راستای ارتقای جایگاه علمی وپژوهشی واحدبردارند.

دکترنظام آبادی با بیان این که با بردباری و سعه صدر می توان موانع و مشکلات را برطرف کرد افزود: با رویکردی جدید و آینده نگری، نگاه منطقی و همدلی و استفاده از نظرات و پیشنهادهای سازنده ، آن چه که شایسته دانشگاه آزاد اسلامی اراک است، تحقق بخشیم.

رییس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی نظارت براموراجرایی وداخلی دانشکده ها وتوجه ویژه به مسائل کیفی وفرهنگی دانشکده ها می تواند موجب تحول وبهبود وضعیت فعلی بسوی سیاست های کلان دانشگاه آزاداسلامی باشد.

دراین جلسه از خدمات و زحمات دکتر مجید زنجیر دار و دکتر مهدی چنگیزی تقدیر شد و دکتر رضا وفایی شوشتری و دکتر غلامعلی حاجی به عنوان رؤسای دانشکده های دانشکده کشاورزی و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک معرفی شدند.