کسب رتبه برتر ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی اراک

۲۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۴ کد : ۶۱۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۴۴
روابط عمومی
کسب رتبه برتر ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی اراک

تقدیر استاندارمرکزی از رییس واحد و ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، در اولین اجلاس استانی نمازباحضورآیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ومحمودزمانی قمی استاندار استان مرکزی درسالن جلسات استانداری مرکزی از عملکرد مطلوب دانشگاه آزاداسلامی اراک در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال 93 قدردانی شد.

دانشگاه آزاداسلامی اراک موفق به کسب رتبه برتر وشایسته تقدیر ویژه دربین 81 دانشگاه و 258دستگاه اجرایی استان مرکزی شناخته شد.

بنابر این گزارش محمودزمانی قمی استاندار استان مرکزی با اهدای لوح تقدیر به دکتر علیرضا نظام آبادی دبیر هیأت امناء ورییس دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی از تلاش های ایشان درراستای توسعه وترویج فرهنگ نماز دردانشگاه و همچنین ازعملکرد ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاداسلامی اراک در سال 93 قدردانی کرد.

 این موفقیت در پی ارزیابی‌های به عمل آمده از دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و بر مبنای طرح جامع نظارت، برنامه‌ریزی و ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در سال 1393 کسب شد.

 بسترسازی و ایجاد زمینه های لازم به منظور اجرای برنامه ها ،نظارت بر اجرا، ارزیابی برنامه ها و پیگیری تحقق اهداف پیش بینی شده ، کاربردی کردن و بهره برداری از نتایج حاصل از فعالیت های انجام شده از جمله معیارهای این رتبه بندی است.