دعوت دکتر میرزاده از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز قدس

۰۹ تیر ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۶ کد : ۸۶۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۷۶
اداره کل روابط عمومی
دعوت دکتر میرزاده از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز قدس

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه روز جهانی قدس، با صدور پیامی از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس حضور داشته باشند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در پیام حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«روز قدس نماد آزادی‌خواهی، عدالت و حمایت از مظلومان برابر غاصبان و زورگویان و متجاوزان است. روزی که مومنان و مسلمانان روزه‌دار یک صدا ندای مظلومیت فلسطین اشغالی را به گوش جهانیان می‌رسانند. این تدبیر هوشمندانه و یادگار جاویدان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، مسیر تحقق وعده الهی و تعیین سرنوشت هر ملتی به دست خود را نشان می‌دهد و پیامی واضح به مستکبران و ظالمان است که جنایت علیه بشریت، ظلم تاریخی به یک ملت و وارونه‌کردن حقایق پایدار نخواهد بود.

ملت مظلوم فلسطین از سال 1948 میلادی یعنی بالغ بر 68 سال در اسارت چنگال صهیونیسم و حامیان این رژیم جعلی قرار دارد و از ابتدایی‌ترین حقوق انسانی و شهروندی محروم است و جای تاسف دارد که استانداردهای دوگانه نهادهای بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر باعث شده است که در مقابل این نقض آشکار کرامت انسانی، آزادی و برابری و رفتارهای نژادپرستانه و خشن رژیم صهیونیستی، گزینشی برخورد شود.»

در ادامه این پیام آمده است: «امروز که خاورمیانه درگیر خشونتی تاسف‌بار شده است، برکسی پوشیده نیست که این نقشه شوم، نتیجه پیوند خوردن تکفیری‌ها و وهابیون با رژیم صهیونیستی است و ناآرامی‌ها و خشونت‌های منطقه خاورمیانه ریشه در اشغال سرزمین‌های اسلامی دارد. لذا ضرورت دارد نخبگان و دانشگاهیان جهان اسلام و تمامی آزادی‌خواهان و صلح‌طلبان حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند تا دست به خون آغشته شده دولت‌های مرتجع، آن رژیم جعلی و حامیانشان در لابه‌لای غوغاسالاری سیاسی و شارلاتانیسم خبری بین‌المللی پنهان نماند و بار دیگر جهانیان دریابند که اسلام منادی آزادی، برابری و کرامت انسانی و رفع ظلم و تبعیض از سراسر جهان هستی است.

از اعضای هیات‌علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دعوت می‌کنم همچون سالیان گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کنند و صدای مظلومیت مردم سرزمین‌های اشغالی را زنده نگه دارند.»